BOK: +48 604 275 175 , +48 604 16 17 18
E-mail: zamowienia@eurortm.pl
Logowanie
Rejestracja

Stock

Skupujemy stocki!

Jeżeli masz zalegające towary na magazynie, tj.

Nie czekaj! Zgłoś się do nas! Skupujemy zaległości magazynowe!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 513 13 13 13
e-mail: stock@eurortm.pl

Sprzedaż stocków magazynowych to idealny sposób, aby zrobić użytek z produktów, które zalegają w magazynie- łatwo, szybko i z zyskiem. Skup nadwyżki towarów to rozwiązanie problemów każdej firmy narażonej na zmienne zainteresowanie ofertą oraz niestałe trendy.

Dlaczego warto sprzedać stoki magazynowe?

Zalegające stoki magazynowe to wyzwanie dla każdego przedsiębiorstwa. Wiążą się z kosztami przechowywania towaru, który z handlowego punktu widzenia jest bezużyteczny i oznacza zamrożenie kapitału- w specyficznych branżach z czasem będzie nawet topniał. Dodatkowo, ograniczona przestrzeń utrudnia przechowywanie nowych wyrobów, co zazwyczaj wiąże się z przymusowym spowolnieniem produkcji, a w dalszej konsekwencji znacznym ograniczeniem zysków.

Sprzedaż stocków nie jest obciążona dodatkowymi kosztami, jak np. w przypadku uruchomienia "outletu", który wymaga dodatkowych pracowników i czasu. To transakcja pewna i bezpieczna, inaczej niż aukcje magazynowe.

Do sprzedaży można przekazać każdą ilość dowolnego towaru, który zostanie wyceniony i odebrany, zapewniając natychmiastowy przypływ gotówki i niezbędną do działania przestrzeń. Pozwala to odzyskać koszty produkcji i magazynowania. 

Skup nadwyżki towaru, to proces łatwy i szybki, przy zachowaniu minimum formalności. Najważniejsze, że jest to inwestycja w niezakłócony rozwój firmy.

Dla kogo skup nadwyżek towarów?

Branże narażone na pojawienie się znacznych nadwyżek towarów, to przede wszystkim odzieżowa i elektroniczna, szczególnie ze względu na dużą zmienność trendów. Oczywiście, stock magazynowy i jego nadmiar, chociaż w różnej formie, dotyczy (w większym lub mniejszym stopniu) każdego przedsiębiorstwa. Może to być towar z nadwyżek produkcyjnych, towar powystawowy, z wadami produkcyjnymi, końcówki kolekcji czy likwidacja sklepu lub firmy.

Stock magazynowy w nadwyżce dotyka często producentów i sprzedawców towarów sezonowych. Bo choć wydaje się, że produkty można przechować do następnego roku, często są wtedy nieaktualne lub nie występuje na nie zapotrzebowanie. 

Każda potrzeba tworzy stosowne rozwiązanie. A odpowiedzią na zmieniający się rynek i potrzeby producentów jest bez wątpienia skup stocków magazynowych. W profesjonalny sposób można z łatwością spieniężyć zalegający towar i skoncentrować się na dalszym rozwoju firmy.

 


Kategorie

Kontakt

EURO-RTM S.C. Ignaczakowie
Kawaleryjska 7, 59-220 Legnica
Oferta: +48 604 275 175  , +48 604 16 17 18
Zamówienia: +48 604 275 175 , +48 604 16 17 18

Informacje: zamowienia@eurortm.pl