Sprzedaż wysyłkowa

Szanowni Klienci, z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż wysyłkową na paletach. Na podstawie tych zamówień wyślemy do Państwa paletę bądź paczkę z towarem pod wskazany adres.

Paleta 80cm x 120cm, o wysokości do 2m może zawierać towar o wartości 3000-8000 zł brutto. Koszt takiej palety wynosi 100 zł netto, a przesyłka 21 zł brutto do 30kg.


 

Witamy na stronie internetowej Hurtowni EURO-RTM Sp. J. Ignaczakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz zakupów w naszych hurtowniach!

Firma EURO-RTM powstała w 2001 roku jest całkowicie polską firmą zajmującą się sprzedażą szerokiej gamy artykułów do sklepów - wszystko po 5 zł. W kraju nasza firma posiada swój oddział w Legnicy (woj. dolnośląskie). Nasi pracownicy to doświadczeni, wysoko wykwalifikowani sprzedawcy, specjaliści od marketingu oraz specjaliści od spraw wdrożeń. Działania firmy ukierunkowane są na dostarczenie swoim klientom jak największej gamy artykułów w niewygórowanej cenie.

Podstawowym celem naszej firmy jest zadowolenie klienta oparte na zaufaniu, profesjonalnej i kompleksowej obsłudze. Dzięki dobrej znajomości rynku lokalnego EURO-RTM jest w stanie zaoferować szeroki wybór asortymentu, począwszy od zabawek dla dzieci, poprzez artykuły łazienkowe, AGD, biurowe, sportowe, ceramikę, szkło, elektronikę, kwiaty, i wiele innych.

Wejście na rynek wymagało od nas profesjonalizmu w marketingu i indywidualnego podejścia do każdego klienta, z którym nawiązywaliśmy współpracę. Pasja jest siłą napędową każdego z nas. Chcielibyśmy by nasi klienci czerpali zadowolenie i miłą atmosferę ze współpracy z nami.

Mamy nadzieje, że firma EURO-RTM będzie Państwa dobrym partnerem handlowym w sferze obrotu artykułami w niskiej cenie.